14 października 2021

Akcja "Zegar na stadionie"

Klub KS Górnik Radlin to klub z tradycjami założony w 1923 roku.

Klub który w przeszłości był wicemistrzem I ligi w piłce nożnej a barw Emy broniło wiele znakomitych zawodników rozpoznawanych nie tylko w naszej miejscowości ale w całej Polsce i Europie.

Wielkimi krokami zbliża się stulecie naszego klubu. W związku z tym ASPN KS GÓRNIK RADLIN poszukuje partnerów do realizacji ambitnych celów jakim jest m.in. awans drużyny Seniorów do klasy okręgowej na kolejny sezon.

Nasz Klub rozgrywa mecze na obiekcie sportowym przy ulicy Mariackiej.

Dla każdego kibica oglądającego mecz na żywo na stadionie oprócz aspektu sportowego – pięknych bramek, świetnych akcji, cudownych parad bramkarskich – najważniejszą rzeczą jest informacja meczowa czyli po prostu WYNIK. Na naszym obiekcie niestety brakuje zegara sportowego z prawdziwego zdarzenia. W związku ze zbliżającym się stuleciem klubu podjęliśmy ambitną walkę o postawienie Elektronicznej Tablicy Informacyjnej na której byłby wyświetlany wynik oraz czas meczu. Koszt postawienia takiego zegara wraz z fundamentem, stelażem i podłączeniem oscyluje w okolicy 12500,00 zł. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o pomoc przy zakupie zegara, który wspaniale wpisałby się w obchody stulecia klubu jako wspaniały prezent dla zawodników i kibiców.

Każda złotówka jest dla Nas ogromnie ważna, a Ty możesz w ten sposób okazać nam wsparcie i stać się jednym z nas, tym który wpisze się w czynne obchodzenie setnych urodzin KLUBU!

 

Z góry dziękuje w imieniu całego klubu

Tomasz Pawełczak - Prezes ASPN Górnik Radlin

 

link do zbiórki: https://zrzutka.pl/zegar-na-stadionie-ks-gornik-radlin

 

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS