10 września 2018

GÓRNIK RADLIN - LKS II BEŁK 1:0

Relacja z meczu 6 kolejki Rybnickiej A-Klasy Górnik Radlin - LKS II Bełk

4 min od początku meczu jesteśmy lepsi prowadzimy grę, a Bełk cofnięty czekają na kontrę.

10 min Patryk Kraszczyński daje piłę między obrońców do Marcina Gniadka ale ten w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza,

15 min ponownie Patryk Kraszczyński, tym razem wpada w pole karne i uderza po długim rogu centymetry obok słupka,

27 min Mateusz Przeliorz dośrodkowuje w pole karne, Szydłowski trafia głową w poprzeczkę,

37 min Kamil Szydłowski mija obrońców jak tyczki ale znowu brak skuteczności, z 11 metra trafia w bramkarza.

40 min Goście jak dotychczas ani razu nie zagrozili pod nasza bramką, dobra gra bloku defensywnego pod dowództwem  Kacpra Kąkol oraz Wojciecha Frycza rozbija akcje Bełku tworzące się w zarodku

45 min pierwszy celny strzał Bełku, ale broni pewnie Mateusz Kałuża.

45+1 min Brakuje nam szczęścia aby wyjść na prowadzenie. Oby druga połowa była lepsza

49 min początek drugiej połowy i dalej nic się nie zmienia wyniku, prowdzimy grę, to my atakujemy

55 min uderzenie Daniela Chyczewskiego z wolnego nie przynosi zmiany wyniku

65 min kolejny wolny zza 16 metra wykonywany przez Daniela Chyczewskiego i pewnie broni bramkarz gości.

83 min Arek Jordan który zmienił Marcina Gniadka minął dwóch obrońców wpadł w pole karne i strzelił ale piłkę zblokował kolejny zawodnik z Bełku, jednak tak że trafiła ona do Daniela Chyczewskiego, a ten uderzył bez zastanowienia z ok.20 m prosto w okienko.

85 min po stracie bramki rezerwy Bełku ruszyły do ataku ale poza rzutami rożnymi które spokojnie wyjaśniliśmy i nic już się nie wydarzyło.

90+3 min Koniec spotkania. Podsumowując jednym zdaniem: Cały mecz budowaliśmy pomnik bramkarza. Generalnie bramkarz gości mógł zostać bohaterem ale ostatecznie udało się strzelić tą jedną jedyną zwycięską bramke

Relacjonował: Michał Jordan