08 października 2018

Grała nasz młodzież....

JUNIORZY: ROW II Rybnik - GÓRNIK RADLIN 5:0

III wojewódzka liga juniorów – Nie będą miło wspominać wyjazdu do Rybnika podopieczni Kamila Jackowskiego. Wysoka porażka z Rybnikiem bardzo oddaliła nas od 2 miejsca w lidze. Do Vice Lidera z Żor tracimy już 7 punktów. W walce o mistrzostwo zostały już tylko ekipy z Żor i Rybnika.

TRAMPKARZE: Polonia Marklowice - GÓRNIK RADLIN 0:2, MKS Żory - GÓRNIK RADLIN 4:6

Bardzo udany tydzień mają za sobą nasi trampkarze. Po środowym zaległym meczu z Polonią Marklowice, wygranym 2:0 gdzie dwie bramki strzelił Glawaty, w sobotę przyszło nam się mierzyć z drugim zespołem  z Żor. Rewanż za porażkę u siebie wypadł niezwykle efektownie i efektywnie. Po 5 bramkach Jakuba Rosiaka i jednej samobójczej wygrywamy 6:4. Należy zaznaczyć, że w 70 minucie był wynik 4:4 ale to my zadaliśmy dwa ciosy w doliczanym czasie i wywozimy z Żor 3 punkty. Aktualnie drużyna trenera Tadeusza Pioniora po 9 kolejkach jest na drugim miejscu w lidze.

MŁODZIK STARSZY: GÓRNIK RADLIN - KS Leszczyny

Podopieczni trenera Roberta Strójwąsa rozpoczęli rundę rewanżową od udanego meczu z Leszczynami, przypomnijmy iż na otwarcie sezonu przegraliśy na ich terenie 1:3. Tym razem rewanż udany z nawiązką. Wygrywamy po bardzo dobrym meczu 4:1 w meczu o fotel lidera. Bramki dla nas zdobyli Oliwier Brzozowski - dwie, Karol Młoczek oraz Igor Popiel.

MŁODZIK MŁODSZY: PAUZA

ORLIK STARSZY: Górnik Boguszowice - GÓRNIK RADLIN 10:3

Od huraganowego ataku rozpoczął się mecz w Boguszowicach, gdzie po 8 minutach drużyna młodych Radlińskich Górników prowadziła niespodziewanie 3:0. Niestety to było wszystko czym mogliśmy zagrozić bramce gospodarzy gdyż po kilku minutach od szoku Boguszowice pozbierały się i zdołały odrobić straty a nawet wyjść na prowadzenie 5:3 Po przerwie my raziliśmy nieskutecznością, a Boguszowice skutecznie nas punktowały. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 10:3

ORLIK MŁODSZY: PAUZA

Podopieczni Szymona Sachsa oczekują na rozlosowanie nowych turniejów.