25 marca 2019

Grali Juniorzy i Trampkarze

III liga wojewódzka juniorów młodszych

KS 1905 KRZANOWICE – GÓRNIK RADLIN 1:7

Pierwszy kwadrans meczu to przewago gospodarzy, którzy ruszyli z animuszem i wypracowali sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki jednak świetnie w bramce spisał się Żabski. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, dlatego już pierwsza dogodna sytuacja dla naszej drużyny kończy się golem, którego zdobywa Konrad Stisz. Po strzeleniu gola zaczęliśmy przeważać na boisku. Na 2:0 podwyższył Bartosz Wietechy, który z rzutu wolnego z własnej połowy przelobował bramkarza a przed przerwą bramki dorzucili Zimoch oraz Kardynalski. Na przerwę schodzimy z pewnym wynikiem 4:0. Po rozpoczęciu drugiej połowy nie odpuszczamy i jeszcze przed 65 minutą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Patryk Bizoń. Gospodarze odpowiedzieli jedną bramką, którą zdobyli z rzutu karnego. W końcówce Gintner ustala wynik na 7:1. Krzanowice do beniaminek III Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Jak widać zaliczyli niezły falstart i brutalne zderzenie z rzeczywistością. Za tydzień czeka kolejny wyjazd tym razem do rywala za miedzę. Mecz z Naprzodem Rydułtowy w niedzielę 31.03 o godzinie 10:00

III liga wojewódzka trampkarzy

GÓRNIK RADLIN – MKS II ŻORY 2:1

Pierwsza kolejka trampkarzy za nami. Udany strat zaliczyli nasi zawodnicy pokonując MKS II Żory. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż długi okres meczu na prowadzeniu byli goście, którzy od 23 minuty prowadzili na naszym terenie. W przerwie rozmowa motywacyjna i druga połowa znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Dominacja i upór doprowadził najpierw do bramki Rosiaka w 51 minucie. Trzy minuty później za sprawą Pielorza wychodzimy na prowadzenie i nie oddajemy go do końca spotkania. Inauguracja na 3 punkty. Za tydzień po raz kolejny zagramy na własnym boisku. Naszym przeciwnikiem będzie MKS Gmina Lubomia. Start meczu w niedzielę o 10:00. Zapraszamy