18 sierpnia 2018

Kokoszyce CUP dla młodych Górników!

KS GÓRNIK RADLIN został zaroszony na turniej KOKOSZYCE CUP rocznika 2007 i młodsi. W turnieju udział wzięły drużyny Silesia Lubomia, AP United Rydułtowy, Górnik Radlin 2008 oraz KS 25 Kokoszyce. Większość zespołów zagrała rocznikiem 2007. Nasz zespół jako reprezentację Górnika Radlin na turniej zabrał 2 zawodników rocznika 2007, 8 zawodników rocznika 2008 oraz 2 zawodników rocznika 2009. Ta mieszanka wybuchowa okazał się trafnym wyborem, co przyczyniło się do wygrania całego turnieju.

 

Turniej zaczęliśmy meczem z Silesią Lubomia. Po 3 bramkach Kamila Gielnika oraz jednej Kacpra Tokarskiego pewnie wygrywamy na otwarcie 4:1. Gospodarze remisują z AP United 1:1 i od początku to my przewodzimy w tabeli turnieju. Druga kolejka rozpoczęła się od naszego remisu z gospodarzami turnieju - po udanej pogoni remisujemy 1:1 po kolejnym golu Kamila Gielnika. AP United pewnie pokonuje Lubomie 3:0 i wszystko wskazywało na to że zwycięzcą turnieju zostanie zwycięzca ostatniego meczu pomiędzy Rydułtowami a Radlinem. 3 serie gier zaczęliśmy od niespodziewanej porażki gospodarzy z Lubomią aż 0:5. Tak więc finałowe spotkanie długo utrzymywało się na poziomie 0:0. W drugiej połowie w końcu się odblokowaliśmy i po świetnym golu Oskara Sachsa z rzutu wolnego Oraz Wojtka Gielnika wygrywamy 2:0 i zwyciężamy w całym turnieju.

 

Oprócz pokaźnego pucharu  medali nasza drużyna wywalczyła jeszcze nagrody indywidualne - Króle strzelców z 4 golami został Kamil Gielnik a MVP całego turnieju Oskar Sachs, który rozegrał komplet 3 spotkań w pełnym wymiarze czasowym i był obecny na całym boisku.

 

 

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS