10 maja 2019

MAJÓWKA W NASZYM WYKONANIU

SENIORZY:

Seniorzy udali się na górnicze derby do Boguszowic. Po dość dobrym meczu z naszej strony niestety przegrywamy mecz w ostatniej akcji meczu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Daniel Chyczewski oraz Michał Jaskólski. Mimo kilku bardzo dogodnych sytuacji w meczu nie daliśmy rady wywieźć choćby punktu z Boguszowic.

JUNIORZY:

Nasi Juniorzy w tym tygodniu odpoczywali, lecz kilku z nich było powołanych na mecz seniorów.

TRAMPKARZE:

W dalszym ciągu niepokonani, w dalszym ciągu na fotelu lidera. Tym razem wyjazdowe punkty przywiezione z Moszczenicy, gdzie zawsze nam było ciężko o punkty. Tym razem remis 3:3. Cieszy kolejna bramka Fabiana Pielorza który zalicza już 12 trafienie w sezonie. Po jednej bramce dołożyli w meczu również Igor Glawaty i Ksawery Mika

MŁODZIK STARSZY:

Kolejny raz możemy się przekonać że pięknie grając w piłkę nie wygrywa się meczu. Przez cały czas w Jejkowicach to my konstruowaliśmy akcje, to my mieliśmy przewagę. Dwa wypady pod naszą bramkę gospodarzy i przegrywamy 0:2

MŁODZIK MŁODSZY:

Nie taki diabeł straszny jak go malują... mimo mocnego początku WSP, my umieliśmy się postawić i strzelić liderowi 4 bramki. Do szczęścia zabrakło niewiele. Pierwsze bramki w sezonie braci Gielników nie wystarczyły na wygraną. Należy jednak przyznać że każdy zostawił dużo serducha na boisku co można było  zauważyć w przerwie i na koniec meczu.

ORLIK STARSZY:

V LIGA:

Pierwsze zwycięstwo Orlików nad kolegami ze Szczerbic. Wynik wysoki ale należy przyznać że gospodarze cały mecz grali  w 6-osobowym składzie, co walnie przyczyniło się do naszego zwycięstwa.

II LIGA:

Mimo pierwszej bardzo dobrej połowy nie udało nam się wywieźć punktów ze Świerklan. Tym razem zawodnicy Fortecy byli zabójczo skuteczni i wykorzystywali wszystko co można było. Miejmy nadzieję że w rewanżu będzie dużo lepiej.