31 maja 2018

Piłkarska środa Górnika Radlin

W środowe popołudnie nasi zawodnicy nie próżnowali. Odbyły się 3 spotkania w tym dwa mecze mistrzowskie oraz jeden sparingowy. Juniorzy Młodsi zmierzyli się w derbowym pojedynku z Naprzodem Rydułtowy. Nasi Trampkarze odbyli podróż do Raciborza na spotkanie z tamtejszymi rezerwami Unii. Natomiast jedni z najmłodszych - Orlicy Młodsi rozegrali mecz kontrolny z Naprzodem Czyżowice.

 

Z perspektywy wyników osiągnęliśmy wszystko. Juniorzy Młodsi pod dowództwem trenera Kamila Jackowskiego pewnie pokonali Rydułtowy 4:1 i umocnili się na fotelu lidera III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. W dalszym ciągu trzeba przyznać że podstawową bronią (i jakże skuteczną) są stałe fragmenty gry. Dwie kapitalne bramki z rzutów wolnych (z połowy boiska!!!!!) dały pewne zwycięstwo. 

 

Podopieczni trenera Tadeusza Pioniora odwiedzili Racibórz aby rozegrać mecz z rezerwami Unii. Rezerwy były tylko z nazwy, ponieważ gospodarze zagrali dość mocnym zestawieniem wzmocnionym zawodnikami pierwszej drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla Unii.

 

Ostatni z meczy tym razem sparingowy został rozegrany na Orliku przy ulicy Mielęckiego. Nasi Orlicy Młodsi gościli rówieśników z Czyżowic. Mecz obfitował w wiele bramek, zwrotów akcji, kapitalnych obron bramkarzy. Mecz zakończony wynikiem 6:6 (2:3). Bramki dla Radlina zdobyli: Filip Adamczyk (x4), Paweł Malinowski, Gracjan Parzyszek. Po ostatnim gwizdu zawodnicy rozegrali serię rzutów karnych w których lepsi okazali się nasi zawodnicy pewnie pokonując Czyżowice 8:5

 

Gratulacje dla naszych drużyn. A już w weekend kolejne emocje. 

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS