05 czerwca 2018

PIŁKARSKI WEEKEND

Najbliższy weekend dla naszych zawodników zapowiada się niezwykle ciekawie. W każdej kategorii wiekowej mamy coś do udowodnienia i każda zdobycz punktowa może przynieść dla nas wiele dobrego.

 

SENIORZY: Jedność Jejkowice. Mecz wyjazdowy. Rewanżowe spotkanie rybnickiej "A" Klasy, w którym musimy zapunktować aby myśleć już o kolejnym sezonie. W pierwszym meczu na Jesień pewnie pokonaliśmy Jedność 5:1. W chwili obecnej w tabeli jesteśmy sąsiadami i tracimy do gospodarzy meczu 3 pkt. Zapraszamy na boisko do Jejkowic.

 

JUNIORZY MŁODSI: LKS Tworków. W dość daleką podróż musimy udać się na kolejne spotkanie, drugie pod rząd wyjazdowe. Nasi zawodnicy po niedzielnej porażce w Ruptawie muszą poszukać punktów w Tworkowie. Ambitnym celem są 3 punkty, które przybliżą nas do zdobycia mistrzostwa ligi. W chwili obecnej jesteśmy na pozycji lidera ale mamy tyle samo punktów co drugie Sygnały Gotartowice. Do końca dwie kolejki. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 4:0 dla naszej drużyny.

 

TRAMPKARZE MŁODSI: Orzeł Moszczenica. Jeden z nielicznych meczy domowych w ten weekend. Po pauzie w zeszłej kolejce na nasze tereny zawita drużyna Orła Moszczenica, z którą na ich boisku potrafiliśmy zremisować 2:2. Liczymy na pewne punkty podopiecznych Tadeusza Pioniora.

 

MŁODZICY MŁODSI: APN Odra Wodzisław Śląski. Na zakończenie swoich rozgrywek drużyna pod wodzą trenera Roberta Strójwąsa uda się za miedzę aby rozegrać ostatnią kolejkę z APN Wodzisław Śląski. W pierwszej rundzie po zaciętym spotkaniu padł wynik 2:2. Liczymy, iż po niedzielnej wygranej na Rybnikiem pójdziemy za ciosem i przywieziemy komplet punktów z gorącego terenu.

 

ORLICY STARSI: Płomień Połomia. Do Radlina zawita również drużyna Płomienia. Nasza drużyna z kolei po sobotniej porażce z WSP będzie chciała udanie zakończyć sezon i zdobyć kilka bramek. W 1 rundzie sezonu pewnie pokonaliśmy kolegów z Płomienia ogrywając ich aż 3:9. Liczymy na grad bramek i czyste konto naszego bramkarza.

 

ORLICY MŁODSI: Forteca Świerklany, MKP Odra Wodzisław, KS Szczerbice. Ostatni turniej I ligi Orlika Młodszego. Nasza drużyna po turnieju u siebie gdzie zdobyła 3 punkty (z Fortecą Świerklany) jedzie po walkę o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek Podokręgu Rybnik w tej kategorii wiekowej. Na pewno gospodarze będą chcieli odgryźć się za mecz u nas gdzie przegrali 1:2. Kolejnym przeciwnikiem będzie Odra, gdzie w pierwszym meczu minimalnie przegraliśmy 0:1 oraz KS Szczerbice z którymi na ich terenie zremisowaliśmy 2:2. Aby osiągnąć cel musimy zagrać dobry turniej. Liczymy na wsparcie naszych wiernych kibiców.

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS