13 czerwca 2018

PIŁKARSKIE OSTATKI

Serdecznie zapraszamy na ostatnie już w tym sezonie ligowe boje naszych drużyn. Tym razem z zaplanowanych 3 meczy odbędą się 2.

 

SENIORZY: LKS BARANOWICE  sobota godz. 17:00 - Boisko Górnika Radlin- po ubiegłotygodniowym zwycięstwie na boisku Jejkowicach nasi zawodnicy będą chcieli godnie pożegnać ten sezon przed własną publicznością. Tym razem przeciwnikiem będzie LKS Baranowice - 12 zespół rybnickiej "A KLASY". W pierwszej części sezonu na boisku w Baranowicach nasz zespół poniósł porażkę 0:3. Warto by było się zrewanżować, oraz zakończyć sezon wygraną i zdobyciem kilku bramek. 

 

JUNIORZY MŁODSI: RKP ROW II RYBNIK - w związku z zdekompletowaniem zespołu spowodowanym kontuzjami oraz nadmierną liczbą kartek, Zarząd podjął decyzję o nie przystępowaniu do spotkania. O zaistniałej sytuacji został już poinformowany podokręg.

 

TRAMPKARZE MŁODSI: RKP ROW II RYBNIK niedziela godz. 15:00 - Boisko RKP - ostatnie spotkanie skróconego sezonu. Podopieczni Tadeusza Piniora rozegrają ostatni mecz w Rybniku z rezerwami RKP ROW Rybnik. Gospodarze tego meczu zajmują w chwili obecnej ostatnie miejsce w tabeli. My natomiast aby myśleć o utrzymaniu 3 miejsca w tabeli musimy to spotkanie wygrać. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się pewnym i wysokim zwycięstwem naszej drużyny 9:0.  Miejmy nadzieję że tym razem nie będzie inaczej.

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS