16 listopada 2023

Podsumowanie rozgrywek cz. 7

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK cz. 7
Przyszedł czas na najstarszą drużynę młodzieżową w naszym Klubie. Trampkarze C1 rocznik 2009/2010 to drużyna określana w naszym Klubie mianem "Feniks z popiołów". Wszak w okresie ostatnich 6 lat była 4 krotnie tworzona bądź reaktywowana, a następnie wchłaniana przez rocznik starszy lub rozwiązywana ze względu na brak zawodników... Czwarte restart w Klubie zawdzięczamy grupie kilku zawodników, którzy koniecznie chcieli jeszcze raz spróbować. Do rocznika 2009 został włączony rocznik 2010 i tak oto powstała drużyna. Próbę ujarzmienia Feniksa, poukładania tego w całość i rozpoczęcia przygody z rozgrywkami ligowymi podjął się duet trenerski - Robert Strójwąs oraz Michał Brachmański.
Ekipa została zgłoszona do Grupy rozgrywek Podokręgu Rybnik. W grupie rywalizowali z MOSiR Czerwionka, KS Świerklany, Polonia Marklowice, Winners Gołkowice oraz Forteca Świerklany. W lidze odnieśli 3 zwycięstwa oraz 7 porażek. Bilans bramkowy: 22-43.
Wg informacji uzyskanych od Trenera przed sezonem dowiedzieliśmy się że drużyna jest w budowie i zbiera doświadczenia a punktować regularnie będzie od sezonu wiosna 2024.

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS