18 listopada 2023

Podsumowanie rozgrywek cz. 8

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK cz.8.
Siódma część podsumowań przed nami. Wchodzimy w seniorską piłkę i zaglądamy do obozu naszego c-klasowego Górnika II Radlin. Podsumowanie przygotowane przez Rafała przedstawiamy poniżej:
Nieco ponad dwa tygodnie minęło od ostatniego spotkania naszej drużyny, więc najwyższy czas na podsumowanie minionej rundy jesiennej rybnickiej C-klasy. Zaczniemy od tego, że przed rozpoczęciem sezonu do wielu zmian kadrowych, zasiliło nas wielu zawodników, dzięki czemu nasi trenerzy - Kacper Kłopocki z asystą Klaudiusza Szweda mieli całkiem szeroką kadrę z której mogli korzystać.
Praktycznie większość spotkań rozegraliśmy na własnym boisku z wiadomych przyczyn. Jednie ostatnie spotkanie zagraliśmy na wyjeździe w Wielopolu. Można by rzec, że drużyna dokonała sporego postępu zajmując w tabeli 6-te miejsce z dorobkiem 18-tu punktów (bilans 6-0-5, bramki: 39-28). Jest to więcej niż w całym poprzednim sezonie, więc jest to warte odnotowania.
Mamy nadzieję, że wiosną mimo iż będziemy grać mecze wyjazdowe, to uda nam się dołożyć również sporą ilość punktów.
Strzelcy tej jesieni: Remigiusz Postawka (7 bramek), Marcin Koczy i Klaudiusz Szweda (po 5 bramek), Kacper Duda (4), Aleksander Adam, Kamil Olszewski, Kacper Powiecko, Mateusz Kolek, Marcin Radliszewski (po 2 gole), Paweł Mitko, Jakub Szafranek i Oliwier Brzozowski (po 1 golu).

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS