24 października 2021

Trzy kolejne punkty na koncie Radlina

Sobotnie spotkanie z drużyną LKS Baranowice zakończyło się zwycięstwem "Emmy" 3:1 (3:0).

Zostajemy vice-liderem tabeli w A-klasie, a do lidera brakuje zaledwie jeden punkt!!!

Mecz rozpoczęliśmy w składzie: Kłopocki, Chyczewski, Szydłowski, Szafranek, Frycz (89' Wietecha), Siegmund, Jaskólski, Kiljan, Świerczek (57' Lubszczyk), Sobala (77' Mitko), Kraszczyński ( 73' Adam).

Na ławce rezerwowych zasiedli: Kałuża, Bielaczek, Ostrzołek.

"Górnicy" wyszli na prowadzenie już w 10. minucie. Autorem bramki został Tomasz Siegmund.

Sytuacja ta dla drużyny gości zakończyła się podwójnym nieszczęściem bowiem bramkarz z Baranowic doznał urazu nogi i potrzebne było wsparcie karetki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

37. minuta po dobrym rozegraniu akcji gola na 2:0 dla naszej drużyny strzelił Artur Sobala.

Ciągłe ataki naszego zespołu spowodowały, iż zdołaliśmy po raz kolejny wpakować piłkę do siatki.

Chwilę później bo w 39. minucie pięknym strzałem zza okolic szesnastki popisał się Tomasz Siegmund- dla którego to druga bramka w tym meczu.

Druga połowa także należała pod dyktando Górnika Radlin.

Niestety w każdej z naszych sytuacji zawodziła skuteczność.

W 70. minucie po błędzie radlińskiego obrońcy sędzia podyktował karnego dla Baranowic który zakończył się bramką na 3:1. Niebawem goście zdołali jeszcze wywalczyć rzut wolny po którym piłka poszybowała w naszą poprzeczkę.

Spotkanie było pełne niewykorzystanych akcji i ataków drużyny Radlina. Przy lepszej celności strzałów wynik byłby znacznie większy.

Najważniejsze jednak jest to, że zdobyliśmy trzy kolejne punkty i fotel vice-lidera z dorobkiem 21. oczek jest nasz.

Gratulacje dla drużyny oraz trenera Adriana Koniecznego, który poprowadził niebiesko-białych po raz 200. w swojej karierze.