18 listopada 2019

TWIERDZA RADLIN DALEJ NIEZDOBYTA

Ostatnia kolejka rundy jesiennej rybnickiej A-klasy przyniosła wiele nietypowych wyników. Zaczynając od dołu tabeli gdzie od dna odbił się Górnik Boguszowice, aż po szpice tabeli gdzie punkty straciły LKS Gwiazda Skrzyszów (przegrali z Jejkowicami 2:1), Zuch Orzepowice przegrał na naszym boisku 0:3 oraz nie dokończone spotkanie pomiędzy Wichrem Wilchwy a liderem MKS Radziejów gdzie do 45 minuty wynik był 2:0 - niestety nieszczęśliwe wydarzenia - śmierć kibica nie pozwoliły na dokończenie spotkania. O dalszych losach zdecyduje Podokręg.

Jeśli chodzi o nasz mecz to trzeba przyznać że wynik 3:0 jest chyba dla wszystkich zaskoczeniem. Ale jak wiadomo na naszym boisku nie poddajemy się i zawsze walczymy o 3 punkty. Mecz z Orzepowicami często przypominał szturm wojsk z naszej strony, ale kapitalny mecz rozgrywał bramkarz gości. Z naszej strony bramki strzelili Kacper Kąkol po rajdzie od połowy boiska, Daniel Chyczewski - specjalista od rzutów wolnych oraz Adam Zimoch, który w pełni wykorzystał zgranie z naszą murawą trafiając do bramki od Kępki trawy myląc zupełnie bramkarza. Akcje i bramki można zobaczyć w poniższym skrócie: