17 września 2018

GRALI NASI.... Bramki, strzelcy, relacje

Udany weekend w wykonaniu naszych ekip. Poniżej kilka słów

 

SENIORZY: GÓRNIK RADLIN - KP Kamień 5:1

więcej: RELACJA GÓRNIK - BEŁK

 

JUNIORZY: GÓRNIK RADLIN - Czarni Gorzyce 5:1

III wojewódzka liga juniorów - po sobotnim zwycięstwie seniorów, w niedzielny poranek w takim samym stosunku wygrywają nasi Juniorzy. Na nasze boisko zawitali Czarni Gorzyce. Od początku to my dyktowaliśmy warunki gry, ale brakował nam celności i skuteczności. Powinniśmy wygrać znacznie wyżej, ale piłka w dziwnych okolicznościach nie chciała wpadać do siatki Gości. Warto zaznaczyć że w tym meczu bramkami określenia "stadiony świata" popisali się Jakub Rosiak oraz Konrad Stisz Ponadto dwie bramki dołożył Mateusz Kardynalski oraz jedną Patryk Bizoń. Za tydzień kolejny mecz u siebie. Przeciwnikiem Wicher Wilchwy.

 

TRAMPKARZE: pauza

mecz 5 kolejki III wojewódzkiej ligi trampkarzy z Polonią Marklowice został przełożony na 3 październik, natomiast już w środę nasi Trampkarze podejmą u siebie rezerwy rybnickiego ROW-u

 

MŁODZIK STARSZY: APN ODRA WODZISŁAW - GÓRNIK RADLIN 0:2

Podopieczni trenera Roberta Strójwąsa w niedzielę udali się na obiekty Gosław Sport aby rozegrać spotkanie z APN ODRA Wodzisław Śląski. Od początku chcieliśmy wygrać spotkanie co udokumentowaliśmy już w 6 minucie, kiedy do bramki gości piłkę skierował Oliwier Brzozowski. Osiem minut później było już 0:2. Za sprawą Igora Popiel mogliśmy bardziej kontrolować grę i skupić się na obronie i kontrowaniu przeciwnika. Druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu aczkolwiek za równo Radlin jak i Wodzisław mieli okazję na zmianę wyniku. Z naszej strony brakło skuteczności, z drugiej zaś strony APN nie miał pomysłu na pokonanie dobrze spisującego się w bramce Kevina Gaczkowskiego. Po tym zwycięstwie Górnik Radlin usadowił się w fotelu lidera rozgrywek.

 

MŁODZIK MŁODSZY: GÓRNIK RADLIN - Rymer Rybnik 2:0

Nie zwalniają tempa zawodnicy Klaudiusza Szwedy. Do Radlina zawitał lider rozgrywek - Rymer Rybnik, który przed meczem pewnie powtarzał żę przyjechał po 3 punkty. Nasz zespół, który borykał się z problemami kadrowymi zaskoczył gości już w pierwszej połowie, kiedy brak możliwości rozegrania składnej akcji coraz bardziej denerwował przyjezdnych. Dobra postawa obrońców sprawiła że na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:0. Druga połowa przyniosła bramki. I to bramki dla naszego zespołu. Najpierw w 45 minucie bramkę zdobył Kamil Jawor, a 4 minuty później po dobrej akcji prowadzenie podwyższył Wojtek Gielnik. Zwycięstwo, 3 punkty oraz pozycja lidera rozgrywek zostaje w Radlinie. Brawo drużyna!

 

ORLIK STARSZY: GÓRNIK RADLIN - ROW Rybnik 0:17

Trzecia kolejka i trzecia porażka. Po raz kolejny nie wyszedł mecz naszym Orlikom. Dużo chaosu i brak chłodnej głowy sprawiły że Rybnik wyjeżdża z Radlina z workiem bramek. Komentarz wydaje się zbędny, no ale cóż. Trzeba nauczyć się przegrywać. Za tydzień kolejne spotkanie a swoim boisku. Tym razem do Radlina zawita Orzeł Moszczenica.

 

ORLIK MŁODSZY: turniej w Radlinie: GÓRNIK RADLIN - Płomień Połomia 5:0, GÓRNIK RADLIN  - Start Mszana 1:2, GÓRNIK RADLIN - Orzeł Moszczenica 1:4

W turnieju rozegranym na naszych obiektach pierwsze zwycięstwo młodych piłkarzy. Bramki dla nas w meczu z Płomieniem Połomia zdobyli Młoczek x2, Wołowiec x2, Tomaszewski. W drugim spotkaniu mimo walki do samego końca przegrywamy z Mszaną 1:2. Bramkę zdobył Tomaszewski. Na zakończenie turnieju czekał nas mecz Moszczenicą. Tym razem było nieco trudniej i nasi przeciwnicy wygrywają pewnie 4:1 a jedynego gola dla nas zdobył Majszak. Za tydzień kolejny turniej tym razem w Mszanie.

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez:

ASPN GÓRNIK RADLIN

 

projekt i wykonanie: WS

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ w 2021 przez: ASPN GÓRNIK RADLIN

projekt i wykonanie: WS