02 września 2018

Weekendowe granie

W ten weekend większość naszych drużyn rozpoczęła ligowe zmagania, poniżej prezentujemy wyniki z tego weekendu.

SENIORZY: GÓRNIK RADLIN - Jedność Jejkowice 2:2

więcej: RELACJA GÓRNIK - JEDNOŚĆ

JUNIORZY: GÓRNIK RADLIN - ROW Rybnik 2:2

III wojewódzka liga juniorów - pierwsza kolejka. Górnicy w odświeżonym składzie rozpoczynają rywalizacje w nowym sezonie. W czasie meczu stworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, niestety grzeszyliśmy skutecznością. Dwa trafienia Konrada Stisza nie wystarczyły na zdobycie 3 punktów. Z ciekawością będziemy się przyglądać dalszym postępom podopiecznych trenera Kamila Jackowskiego

TRAMPKARZE: UNIA RACIBÓRZ - GÓRNIK RADLI 2:2

3 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy i kolejne punkty naszych młodych zawodników. Tym razem udali się na wyjazd do Raciborza i po dobrym meczu przywozimy 1 cenny punkt z boiska rywala. Warto zauważyć że już 6 trafieniem w tym sezonie popisał się nasz Zawodnik - Jakub Rosiak

MŁODZIK STARSZY: KS Leszczyny - GÓRNIK RADLIN 3:1

Mimo prowadzenia po pierwszej części gry po bramce Igora Popiel nie udało nam się wywieźć zwycięstwa z Leszczyn. Liczymy że przyszły mecz będzie dla nas

MŁODZIK MŁODSZY: pauza

ORLIK STARSZY: GÓRNIK RADLIN - Górnik Boguszowice 3:11

Niezbyt miło będą wspominać swój debiut w 1 lidze Orlika Starszego nasi zawodnicy. Na nasze boisko przyjechał zeszłoroczny Mistrz Ligi i po 5 minutach gry nie pozostawił złudzeń po co przyjechali do Radlina, gdyż prowadzili 3:0. Nasi chłopcy wyglądali jakby im ktoś w szatni sznurówki powiązał. W drugiej połowie było nieco lepiej ale i tak nie uchroniło nas o wysokiej porażki. Warto zaznaczyć iż dwie bramki zdobył Maciej Dziwoki a jedno trafienie i dwie asysty zaliczył Filip Adamczyk.

ORLIK MŁODSZY: pauza